Logowanie

Regulamin

Szanowni Klienci!

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Wasze i naszych pracowników, a także w celu stałego podwyższania jakości świadczonych usług prosimy o zapoznanie się z regulaminem świadczenia usług kosmetycznych przed przystąpieniem do korzystania z naszych usług.

1. Promocje, rabaty i bony nie łączą się ze sobą wzajemnie.

2. W takcie jednego zabiegu można skorzystać tylko z jednej promocji.

3. Wszystkie bony/vouchery/zaproszenia posiadają datę ważności, po jej wygaśnięciu nie zostaną zrealizowane.

4. Każdy Klient otrzymuje kartę rabatową już po pierwszym wykonanym zabiegu (pieczątka na karcie). Dzięki temu co 4 zabieg Klient orzymuje 15% rabatu! Maksymalny rabat wynosi 50% – otrzymywany jest podczas wykonania 12 zabiegu (12 pieczątek na karcie).

REGULAMIN BEZPŁATNEGO NEWSLETTERA:

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez Beauty Expert na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

3. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o promocjach, konkursach, wydarzeniach, nowościach Salonu Urody Beauty Expert poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redaktora treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

4. Zarejestrowanie się w Bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5. Beauty Expert nie będzie udostępniał powierzonych mu adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.

6. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link “Rezygnuję z subskrypcji” i podanie unikatowego kodu znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych.

7.Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację.